عمده دلیل انتخاب

یکی از عمده دلایل انتخاب فروشگاه اسپرسا یا بعبارتی خرید آنلاین از اسپرسا، خرید بدون واسطه از تولیدی بوده، که محصول با افزایش چندین برابر قیمت، مواجه نمی شود و قیمت ها مقرون به صرفه می باشند.

نحوه انتخاب محصول توسط مشتری

مشتریان عزیز تنها با نشستن در منزل یا افیس کاری، با ورود به فروشگاه مبلمان ، محصول دلخواه را با دیدن عکس های ژورنالی از بین انبوهی از محصولات از هر نوع سلیقه، انتخاب یا خرید آنلاین می نمایند و یا می توانند سفارش دلخواه خود را به فروشگاه مبلمان اسپرسا بیان نموده و آن را بعد از طی فرآیند طراحی، تحویل بگیرند.

نحوه ارسال محصول به مشتری

محصول انتخاب شده با تلاش بی وقفه دست اندکاران تیم فروشگاه اسپرسا، بعد از فرآیند آماده شدن به بصورت حمل و نصب رایگان به دست مشتری عزیز رسانده می شود.

انتخاب محصول فروشگاه اینترنتی دلاکسی بوتیک

تنوع محصولات در اسپرسا

عمده محصولات موجود در اسپرسا ، مبلمان ، سرویس های خواب و دکوراتیو منازل مسکونی و تجاری از هر نوع سلیقه بوده که مشتریان عزیز با انتخاب اسپرسا، فروشگاه را وادار به اضافه کردن انواع محصولات دیگر نموده که طی روزهای آتی محصولات مذکور به فهرست خرید آنلاین اضافه خواهند شد.

شعار تیم اسپرسا

اسپرسا با برندی نام آشنا به خدمت رسانی به مردم عزیز در سرتاسر کشور عزیزمان ایران می پردازد که برای خاص بودن، با ما آنلاین باشید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,